29. schůze, 292. hlasování, 10. července 2015, 15:11
Vl.n.z. o změně zák. v souvis. s přij. zák. o evidenci tržeb - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 42 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 11 | 1 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 8 | 0 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 9 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 14 | 1 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 42 | 90 | 11 | 34 | 23 |