31. schůze, 27. hlasování, 15. září 2015, 19:52
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 98 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- N Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 5 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 10 | 8 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 4 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 2 | 4 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 32 | 43 | 4 | 23 |