31. schůze, 96. hlasování, 17. září 2015, 21:00
Doh.o přidruž.mezi státy EU a ES pro atom.energ. a Ukrajinou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 29 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 11 | 6 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 10 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 9 | 9 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 7 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 13 | 4 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 29 | 96 | 37 | 3 | 35 |