31. schůze, 138. hlasování, 18. září 2015, 11:43
N.z. o Registru smluv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 64 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 1 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 1 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 1 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 64 | 55 | 5 | 52 | 24 |