31. schůze, 149. hlasování, 29. září 2015, 15:07
Novela z. - zákoník práce
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 138 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 138 | 0 | 8 | 24 | 30 |