31. schůze, 150. hlasování, 29. září 2015, 16:23
Novela z. - zákoník práce
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 288).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 69 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
(žádost o opravu záznamu) - A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 8 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 10 | 2 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 10 | 2 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 76 | 13 | 13 | 29 |