31. schůze, 170. hlasování, 30. září 2015, 12:12
Novela z. o pedagogických pracovnících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 25 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 9 | 3 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 10 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 3 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 11 | 1 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 0 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 98 | 12 | 44 | 21 |