30. schůze, 4. hlasování, 1. října 2015, 17:07
Informace o řešení nelegální imigrace na území EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 91 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 3 | 8 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 11 | 3 | 7 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 20 | 59 | 30 | 0 |