30. schůze, 8. hlasování, 1. října 2015, 17:11
Informace o řešení nelegální imigrace na území EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 63).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 54 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 6 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 5 | 5 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 8 | 2 | 8 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 54 | 27 | 60 | 59 | 0 |