31. schůze, 236. hlasování, 2. října 2015, 14:01
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 83 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- M Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 7 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 5 | 4 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 5 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 83 | 22 | 45 | 8 | 42 |