33. schůze, 20. hlasování, 6. října 2015, 16:53
Novela z. o státní službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 59 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 14)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 5)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 14 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 5 | 10 | 6 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 64 | 51 | 26 | 0 |