33. schůze, 27. hlasování, 6. října 2015, 18:15
Novela z.o význam.trž.síle při prodeji zem. a potr. produktů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 37 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 10 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 11 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 6 | 9 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 56 | 67 | 40 | 0 |