33. schůze, 108. hlasování, 20. října 2015, 18:32
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 109, stenoprotokol č. 216). Hlasování bylo opakováno (č. 110).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 70 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
(námitka proti hlasování) - A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 6 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 8 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 5 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 1 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 28 | 36 | 36 | 30 |