33. schůze, 133. hlasování, 21. října 2015, 18:34
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2016
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 96 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 8M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 4)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 8 | 1 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 4 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 64 | 9 | 0 | 31 |