33. schůze, 134. hlasování, 21. října 2015, 18:43
Novela z. o státních svátcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 136 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 13Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 12)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 17 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 7 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 136 | 2 | 13 | 18 | 31 |