33. schůze, 166. hlasování, 27. října 2015, 16:45
Novela z. - školský zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 33 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 9 | 1 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 5 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 3 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 0 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 7 | 0 | 5 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 77 | 10 | 39 | 41 |