3. schůze, 65. hlasování, 25. července 1996, 20:24
Dovolba stál del. PS pro spolupr. s ES
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 61 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- Z Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 7 | 7 | 7 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 9 | 7 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 9 | 5 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 56 | 39 | 44 | 0 |