3. schůze, 67. hlasování, 25. července 1996, 20:30
Volba komise pro kontrolu činnosti BIS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 95 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 47 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 9)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 9 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 9 | 5 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 4 | 9 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 3 | 7 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 4 | 7 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 21 | 3 | 7 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 30 | 47 | 28 | 0 |