3. schůze, 68. hlasování, 25. července 1996, 20:30
Volba komise pro kontrolu činnosti BIS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 46 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 43 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 12)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- N Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- Z Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 10 | 2 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 5 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 8 | 7 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 12 | 9 | 12 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 13 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 70 | 43 | 41 | 0 |