35. schůze, 35. hlasování, 6. listopadu 2015, 10:14
Novela z. o majetku České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 15 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 13 | 1 | 7 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 13 | 1 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 9 | 1 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 0 | 5 | 3 |
Celkem | 200 | 15 | 91 | 10 | 55 | 29 |