36. schůze, 19. hlasování, 24. listopadu 2015, 17:29
N.z. o Registru smluv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 27 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 4 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 12 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 12 | 6 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 6 | 11 | 3 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 92 | 39 | 42 | 0 |