36. schůze, 60. hlasování, 26. listopadu 2015, 18:16
Vl. n. z. o zadávání veřejných zakázek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 37 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 7 | 2 | 8 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 2 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 2 | 9 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 0 | 11 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 37 | 49 | 10 | 69 | 35 |