36. schůze, 101. hlasování, 8. prosince 2015, 14:50
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 1 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 140 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 15M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 17)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 15M Omluven: 3)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 16M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 6 | 15 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 8 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 2 | 11 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 3 | 15 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 6 | 16 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 |
Celkem | 200 | 1 | 0 | 42 | 140 | 17 |