36. schůze, 279. hlasování, 15. prosince 2015, 18:30
Novela z. o ochraně před škodami působenými tabák. výrobky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 64 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 5 | 5 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 3 | 4 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 2 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 3 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 64 | 60 | 20 | 35 | 21 |