36. schůze, 322. hlasování, 16. prosince 2015, 18:22
Vl. n. z. o některých přestupcích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 118 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 12M Omluven: 5)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 12 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 6 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 118 | 2 | 43 | 1 | 36 |