36. schůze, 332. hlasování, 16. prosince 2015, 19:15
Novela z. o střetu zájmů
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 26 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 90 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 0 | 7 | 9 | 5 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 4 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 4 | 11 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 6 | 11 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 7 | 3 |
Celkem | 200 | 26 | 1 | 47 | 90 | 36 |