37. schůze, 11. hlasování, 18. prosince 2015, 12:32
Vl.n.z. o evidenci tržeb - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 75 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 9 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 6 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 2 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 75 | 55 | 32 | 6 | 32 |