39. schůze, 73. hlasování, 21. ledna 2016, 13:02
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 65 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 6 | 6 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 9 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 9 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 9 | 5 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 65 | 37 | 56 | 20 | 22 |