39. schůze, 132. hlasování, 27. ledna 2016, 19:17
Vl.n.z. o změně zák. v souv. s prokazováním původu majetku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 13 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 100 Nepřihlášen: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 13 | 7 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 6 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 3 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 13 | 4 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 105 | 43 | 6 | 33 |