37. schůze, 22. hlasování, 29. ledna 2016, 09:37
Vl.n.z. o evidenci tržeb - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 127 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 4 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 7 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 127 | 3 | 32 | 5 | 33 |