39. schůze, 209. hlasování, 11. února 2016, 10:23
Písemná interpelace F. Váchy na M. Chovance ve věci překročení pravomo
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 74 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5M Omluven: 8)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 9 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 0 | 17 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 5 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 10 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 74 | 0 | 72 | 10 | 44 |