39. schůze, 211. hlasování, 11. února 2016, 11:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 75 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 5 | 5 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 10 | 7 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 1 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 6 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 75 | 51 | 22 | 14 | 38 |