42. schůze, 1. hlasování, 1. března 2016, 14:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 88 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 84 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 15 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 8 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 88 | 0 | 84 | 7 | 21 |