42. schůze, 189. hlasování, 9. března 2016, 09:04
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 94 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 11 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 0 | 63 | 43 | 0 |