42. schůze, 194. hlasování, 9. března 2016, 09:26
Vl.n.z. o změně zák.v souv.s přij. zák.o zad. veřejných zak.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 116 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 2 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 11 | 4 | 6 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 27 | 23 | 34 | 0 |