42. schůze, 262. hlasování, 9. března 2016, 17:34
Vl.n.z. o spotřebitelském úvěru - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 6 | Je třeba: 4
A Ano: 0 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 170 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 10M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 5)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 13M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 21M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 8)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 17M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 10)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 21M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 20 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 9 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 10 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 13 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 21 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 17 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 21 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 10 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 9 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 0 | 0 | 170 | 6 | 24 |