42. schůze, 274. hlasování, 9. března 2016, 18:37
Vl.n.z. o centrální evidenci účtů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 75 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 4 | 7 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 4 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 4 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 7 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 2 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 4 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 75 | 18 | 35 | 45 | 27 |