42. schůze, 332. hlasování, 11. března 2016, 09:38
Novela z. o ochraně zemědělského půdního fondu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 10 | N Ne: 102 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 14 | 1 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 2 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 2 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 10 | 0 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 1 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 10 | 102 | 6 | 49 | 33 |