42. schůze, 354. hlasování, 22. března 2016, 18:53
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 86 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 2 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 2 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 86 | 6 | 15 | 61 | 32 |