42. schůze, 359. hlasování, 22. března 2016, 18:57
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 2 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 148 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 1 | 4 | 16 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 0 | 13 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 0 | 2 | 16 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 0 | 15 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 2 | 18 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 |
Celkem | 200 | 2 | 3 | 15 | 148 | 32 |