44. schůze, 119. hlasování, 14. dubna 2016, 09:06
Písemná interpelace Z. Ondráčka na M. Chovance ve věci vybavení polici
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 78 | Je třeba: 40
A Ano: 73 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 16M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 0 | 11 | 1 | 7 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 0 | 16 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 4 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 9 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 73 | 1 | 82 | 4 | 40 |