44. schůze, 154. hlasování, 14. dubna 2016, 13:08
Výroční zpráva o činnosti České televize v roce 2014
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 71 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 5)
- N René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 4 | 4 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 9 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 3 | 8 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 6 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 71 | 21 | 57 | 14 | 37 |