44. schůze, 389. hlasování, 22. dubna 2016, 10:28
Novela z. o účastnících odboje a odporu proti komunismu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 93 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 7 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 12 | 2 | 6 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 13 | 55 | 39 | 0 |