47. schůze, 164. hlasování, 25. května 2016, 11:49
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 30 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 134 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (Z Zdržel se: 23M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 2)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 5 | 1 | 15 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 0 | 23 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 0 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 0 | 16 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 1 | 7 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 22 | 4 | 134 | 10 |