47. schůze, 181. hlasování, 25. května 2016, 18:02
Novela z. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 8 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- A Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 7 | 9 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 3 | 12 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 9 | 8 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 8 | 9 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 8 | 76 | 64 | 23 | 29 |