47. schůze, 209. hlasování, 27. května 2016, 09:39
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 73 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 2 | 6 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 2 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Celkem | 200 | 73 | 19 | 29 | 48 | 31 |