47. schůze, 210. hlasování, 27. května 2016, 09:56
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 62 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 8 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 3 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 2 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 62 | 61 | 28 | 18 | 31 |