47. schůze, 267. hlasování, 2. června 2016, 11:43
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 98 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 2)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 4 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 2 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 2 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 31 | 21 | 6 | 44 |