47. schůze, 306. hlasování, 2. června 2016, 12:34
Novela z. o hnojivech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 47 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 3 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 8 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 3 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 4 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 3 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 36 | 29 | 47 | 41 |