48. schůze, 51. hlasování, 29. června 2016, 10:18
Vl. n. z. kterým se mění některé volební zákony a další
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 2 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 1 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 0 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 5 | 57 | 34 |